Misintenties geloofsgemeenschap Raalte

Opgeven misintenties.

Wilt u misintenties laten lezen in vieringen van de H. Kruisverheffing, dan kunt u dat regelen op 3 manieren.

  1. U vraagt via deze website en DEZE LINK NAAR misintenties aanvragen. U betaalt na aanvragen de intentie(s) via Ideal – telebankieren en krijgt daarna een email gestuurd ter bevestiging van de aanvraag en de betaling.
  2. U gaat tijdens openingstijden naar het secretariaat en geeft uw misintenties op. U betaalt en krijgt een kwitantie mee of u krijgt een nota mee en betaalt het bedrag van de nota per bank .
  3. U stuurt een email met het verzoek om misintenties te laten lezen naar kruisverheffing@parochieheiligkruis.nl. Het secretariaat voert de intentie(s) in vervolgens in en u krijgt daarop een email met als bijlage een nota. U maakt daarna het bedrag van de nota over per bank.

Let op dat u de misintenties in ieder geval meer dan 4 dagen vóór de bewuste viering opgeeft, anders kunnen de intenties niet meer worden meegenomen in deze viering.