Samen tafelen in Salland

1 maart 2023

Samen Tafelen in Salland Stichting Doorpakken Salland is bedoeld om Salland economisch en sociaal-maatschappelijk leefbaar te houden. Dat doen we door met behulp van Sallandse ondernemers tal van initiatieven uit onze gemeenschap in woord en daad te ondersteunen. Kijk maar eens op onze website: www.doorpakkensalland.nl.

Steeds meer mensen/gezinnen leven op of onder de armoedegrens of zijn eenzaam. Om deze mensen tegemoet te komen organiseert Stichting Doorpakken Salland in 2023 iedere derde woensdag van de maand een diner met als thema Samen Tafelen in Salland. Een zeer betaalbaar etentje in een sfeervolle omgeving, bedoeld voor iedereen die zich in zo’n situatie bevindt. Per keer is plaats voor maximaal 40 personen.

1. Inloop vanaf 17.30 uur tot einde diner om 19.30 uur.
2. Je betaalt slechts € 2,50 per persoon. Hiervoor krijg je drie gangen, inclusief één drankje.
3. Aanmelden kan via 06-12626922 of via tafelen@doorpakkensalland.nl. Graag eventuele dieetwensen vermelden.

De volgende data kun je dineren:

15 februari, 15 maart, 19 april, 17 mei, 21 juni, 19 juli, 16 augustus, 20 september, 18 oktober, 15 november en 20 december.
Om Samen Tafelen in Salland tot een succes te maken zijn we nog op zoek naar vrijwilligers voor de keuken en de bediening, restaurants die hun ruimte beschikbaar stellen, sponsors en donaties.

Donaties kun je overmaken naar NL80 RABO 0324 2979 39 ten name van Stichting Doorpakken Salland.

Kun je als sponsor, vrijwilliger of restaurant iets voor ons betekenen, neem dan contact op met Joop van den Enk via 06-53718324.

Naar berichtenoverzicht