Ontmoetingsgroep mantelzorgers najaar 2023

27 juli 2023

We krijgen steeds meer te maken met dierbaren, die niet meer voor zichzelf kunnen zorgen. Daardoor verandert je relatie, want mantelzorger zijn is niet hetzelfde als de vertrouwde gelijkwaardige relatie die je ooit had. Bent u, ben jij mantelzorger van uw/jouw partner en zou je anderen willen ontmoeten die in dezelfde situatie verkeren? Wij organiseren, net als afgelopen voorjaar, een reeks van drie ochtenden:

  • Maandag 9 oktober – deze wordt gehouden in het Langhuus in Wijhe
  • Maandag 30 oktober – deze wordt gehouden in de Bastiaan in Olst
  • Maandag 13 november – deze wordt gehouden in de Hoeksteen in Boskamp.

We ontmoeten elkaar gedurende drie ochtenden, delen verhalen met elkaar én we delen onze zorgen, verdriet en hopelijk toch ook dankbaarheid met God in een moment van bezinning. Het delen van je verhaal met iemand, die jouw ervaringen herkent, maakt dat je je sterker en bemoedigd voelt. Daar doen we het voor. We sluiten af met een eenvoudige maaltijd.

De ochtend ziet er als volgt uit:

9.30-10.00 uur inloop met koffie/thee

10.00-11.30 uur gesprek, delen

11.30-12.00 uur bezinningsmoment in de kerk

12.00-13.00 uur eenvoudige maaltijd

We vragen u zich aan te melden vóór maandag 2 oktober . En we vragen u voor de eerste keer een foto van uzelf en één van uw partner mee te nemen. Hebt u geen vervoer of zijn er andere praktische bezwaren, neem dan contact met één van ondergetekenden op en we gaan kijken hoe we dit kunnen oplossen. En ook als u meer wilt weten, kunt u contact opnemen.

Vanuit PG samenwerkingsverband Klein Salland en de parochies H. Lebuinus en H. Kruis,

 

Lonneke Gunnink, pastoraal werker parochies H. Lebuinus en H. Kruis,

lonnekegunnink@parochieheiligkruis.nl of telefoon 038 – 452 7475

Els Hogenboom, ouderling-kerkrentmeester PKN Olst,

acehogenboom@kpnmail.nl of telefoon 0570 – 677 763

Dorien Koetsier, kerkelijk werker PG Wijhe,

dorien.koetsier@pgwijhe.nl of telefoon 06 – 2412 0655

Ans Krijt, ouderling-scriba PKN Wesepe,

scribapknwesepe@gmail.com of telefoon 06 – 247 28 227

Richard Slaar, predikant PKN Raalte

richardslaar@pknraalte.nl of telefoon 06 – 1590 6012

Naar berichtenoverzicht