Vieringen - Op Locatie

Een overzicht van alle vieringen, weergegeven per locatie:

Raalte Kruisverheffing

Datum Tijd Omschrijving Voorganger Koor
Sun 17 Dec 10:30 Eucharistieviering Pastor B. Wolters Herenkoor Sun 17 Dec 13:00 Doopviering Pastor G. Nijland - Tue 19 Dec 09:00 Eucharistieviering - Wed 20 Dec 09:00 Eucharistieviering - Thu 21 Dec 09:00 Eucharistieviering - Sat 23 Dec 17:00 Eucharistieviering Pastor G. Nijland - Sun 24 Dec 18:00 Eucharistieviering Pastoor R. Cornelissen Viva Voce Sun 24 Dec 20:00 Eucharistieviering Pastor G. Nijland Gemengd koor Mon 25 Dec 10:30 Eucharistieviering Pastor G. Nijland Gemengd koor Tue 26 Dec 09:00 Eucharistieviering Pastor J. Verweij Dameskoor Wed 27 Dec 09:00 Eucharistieviering - Thu 28 Dec 09:00 Eucharistieviering - Sat 30 Dec 17:00 Eucharistieviering Pastor G. Nijland Viva Voce Sun 31 Dec 10:30 Eucharistieviering Pastor B. Wolters Klein koor Mon 01 Jan 10:30 Eucharistieviering Pastoor R. Cornelissen Herenkoor Tue 02 Jan 09:00 Eucharistieviering - Wed 03 Jan 09:00 Eucharistieviering - Thu 04 Jan 09:00 Eucharistieviering - Sat 06 Jan 17:00 Eucharistieviering Pastoor R. Cornelissen + PW L. Gunnink-van den Berg - Sun 07 Jan 10:30 Eucharistieviering Mgr. Woorts Herenkoor Tue 09 Jan 09:00 Eucharistieviering - Wed 10 Jan 09:00 Eucharistieviering - Thu 11 Jan 09:00 Eucharistieviering - Sat 13 Jan 17:00 Eucharistieviering Pastor G. Nijland - Sun 14 Jan 10:30 Eucharistieviering Pastoor R. Cornelissen Gemengd koor Sat 20 Jan 17:00 Eucharistieviering Pastor G. Nijland Viva Voce Sun 21 Jan 10:30 Eucharistieviering Pastoor R. Cornelissen Herenkoor Sat 27 Jan 17:00 Eucharistieviering Pastoor R. Cornelissen + PW H. Bloo Dameskoor Sun 28 Jan 10:30 Eucharistieviering Pastor G. Nijland Gemengd koor