Vieringen - Op Datum

Een overzicht van alle vieringen, weergegeven in chronologische volgorde:

Monday 18 December

Locatie Tijd Omschrijving Voorganger Koor
Raalte H. Paulus 19:00 Eucharistieviering -

Tuesday 19 December

Locatie Tijd Omschrijving Voorganger Koor
Raalte Kruisverheffing 09:00 Eucharistieviering -

Wednesday 20 December

Locatie Tijd Omschrijving Voorganger Koor
Raalte Kruisverheffing 09:00 Eucharistieviering -

Thursday 21 December

Locatie Tijd Omschrijving Voorganger Koor
Raalte Kruisverheffing 09:00 Eucharistieviering -

Friday 22 December

Locatie Tijd Omschrijving Voorganger Koor
Raalte H. Paulus 08:30 Eucharistieviering -

Wednesday 27 December

Locatie Tijd Omschrijving Voorganger Koor
Raalte Kruisverheffing 09:00 Eucharistieviering -

Thursday 28 December

Locatie Tijd Omschrijving Voorganger Koor
Raalte Kruisverheffing 09:00 Eucharistieviering -

Friday 29 December

Locatie Tijd Omschrijving Voorganger Koor
Raalte H. Paulus 08:30 Eucharistieviering -

Tuesday 02 January

Locatie Tijd Omschrijving Voorganger Koor
Raalte Kruisverheffing 09:00 Eucharistieviering -

Wednesday 03 January

Locatie Tijd Omschrijving Voorganger Koor
Raalte Kruisverheffing 09:00 Eucharistieviering -

Thursday 04 January

Locatie Tijd Omschrijving Voorganger Koor
Raalte Kruisverheffing 09:00 Eucharistieviering -

Tuesday 09 January

Locatie Tijd Omschrijving Voorganger Koor
Raalte Kruisverheffing 09:00 Eucharistieviering -

Wednesday 10 January

Locatie Tijd Omschrijving Voorganger Koor
Raalte Kruisverheffing 09:00 Eucharistieviering -

Thursday 11 January

Locatie Tijd Omschrijving Voorganger Koor
Raalte Kruisverheffing 09:00 Eucharistieviering -